
Електричний проточний водонагрівач з екраном Electric Water Heater насадка бойлер на кран ZSW-D03
- Готово до відправки
- Код: 120.1018
840 ₴
650 ₴
Електричний проточний водонагрівач з екраном Electric Water Heater насадка бойлер на кран ZSW-D03
Проточний водонагрівач Electric Water Heater ZSW-D03 - пристрій для підігріву води, який встановлюється безпосередньо на кран. Водонагрівач-насадка на кран не передбачає наявність накопичувального бака для води. Принцип роботи досить простий: вода з крана потрапляє в спеціальний циліндр (тен) і миттєво нагрівається.
Температура нагріву води в такому водонагрівачі може регулюватися шляхом зміни напору - для зниження температури тиск води потрібно збільшити, а для збільшення, навпаки, знизити.
Даний водонагрівач має перемикач, за допомогою якого зможете без проблем переключити подачу води з гарячої тільки на холодну і навпаки.
Він працює від звичайної мережі та допомагає уникнути збоїв у постачанні гарячої води або налагодити водопостачання там, де є лише холодна вода.
Переваги:
- Мінімізація витрат води.
- Швидке нагрівання.
- Просте встановлення.
- Економія місця.
- Невеликі енерговитрати.
Характеристики:
Потужність-3000 Вт
Мережа -220 V 50 Hz
Тиск води-0.04 - 0.5 МПа
Рівень водонепроникнення: - 1PX4
Температура води-30-60 градусів
Час нагрівання-3-5 секунд.
Тип захисту від ураження електричним струмом: Class I
Нагрівач з нержавіючої сталі
Розмір: 13х15 см
Довжина кабелю живлення: 90 см
Комплектація:
- Електроводонагрівач проточний Electric Water Heater ZSW-D03
- Сполучні вставки, гайки та насадки для кріплення
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 150 мм |
| тип призначення | |
| Тип призначення | Електричний проточний водонагрівач з екраном Electric Water Heater насадка бойлер на кран ZSW-D03 |
- Ціна: 650 ₴









