
Селфі палиця для телефону Бездротовий трипод монопод штатив для смартфона з пультом блютуз L03
- Немає в наявності
- Код: 120.389
785 ₴
Селфі палиця для телефону Бездротовий трипод монопод штатив для смартфона з пультом блютуз L03
Оновлена бездротова Bluetooth селфіпалка 3 в 1 з ручкою-телескопом.
Універсальний селф-трипод Fashion Selfie Stick L03 поєднує в собі безліч зручних функцій, відмінно підійде не тільки для зйомки Селфі, але і для створення групових фото. Ручка монопода легко ділиться на три частини, перетворюючись в стійкий штатив-триногу. Пристрій легко встановлюється на будь-якій рівній поверхні, висувна селф-палиця обладнана затиском, а весь процес управляється на відстані. Кнопка управління сумісна з будь-якими пристроями, що підтримують Bluetooth 4.0.
За формою монопод є штатив з міцного алюмінію і пластикових ніжок. Монопод не боїться падінь і ударів, практично не дряпається. І при цьому він витримає на собі вагу до 3 кг.
Монопод добре лежить в руці. Подовжується за рахунок телескопічної конструкції. Зверху знаходиться універсальний тримач для телефону.
У розкладеному стані - 80 см
У складеному стані - 19 см
Пульт зйомний
У монопода є знімний пульт управління, який підключається до смартфону по Bluetooth. Сумісний з Android і IOS пристроями. Пульт знадобиться, коли монопод для Селфі використовується як штатив. Поставте його навпроти і зробіть фото вашої великої компанії або сім'ї.
Як користуватися:
- Вставте телефон в кріплення.
- Увімкніть пульт управління, затисніть кнопку на пульті, поки та не почне блимати. Коли індикатор блимає, що пульт перейшов в режим сполучення.
- Увімкніть Bluetooth на своєму телефоні, знайдіть новий пристрій і встановіть з'єднання з "Selfie".
- Виберіть довжину монопода і потрібний ракурс.
- Посміхніться і натисніть на кнопку.
- Щоб вимкнути, затисніть кнопку на пульті.
Комплектація:
- Палка.
- Пульт.
- Додаткові кріплення для камери / спалаху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Монопод для селфи |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 800 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Тип головки | 2D |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Вага | 0.217 кг |
| Довжина у складеному стані | 190 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Селфи палиця для телефону Бездротовий трипод монопод штатив для смартфона з пультом блютуз L03 |
- Ціна: 785 ₴









