
Складаний столик-підставка для сніданку і ноутбука Портативний столик в ліжко для планшета темне дерево
- Немає в наявності
- Код: 120.596.1
600 ₴
+380 (67) 647-30-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний столик-підставка для сніданку і ноутбука Портативний столик в ліжко для планшета темне дерево
Основною перевагою складного столика є його універсальність. Будь-то сніданок в ліжку, вечеря в кріслі перед телевізором, робота за комп'ютером або неспішна бесіда за чашкою ранкової кави на веранді - цей компактний складаний столик послужить вам вірну службу в будь-який з перерахованих ситуацій.
опис:
-
з підставкою для телефону / планшета і підсклянником;
-
матеріал: дерево і метал;
-
розмір: 60 см (Д) х 40 см (Ш) х 26 см (В);
-
вага столу: 2,5 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Столик |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" і більше |
| Тип охолодження | Немає |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| тип призначення | |
| Тип призначення | Складаний столик-підставка для сніданку і ноутбука Портативний столик у ліжко для планшета темне дерево |
- Ціна: 600 ₴









