
Праска дорожня парова Hoffmans Electronics НМ-9050 з тефлоновою підошвою та системою самоочищення 1200Вт Фіолетова
- Готово до відправки
- Код: 120.2139.1
625 ₴
480 ₴
Праска дорожня парова Hoffmans Electronics НМ-9050 з тефлоновою підошвою та системою самоочищення 1200Вт Фіолетова
Праска з функцією пари Hoffmans Electronics НМ-9050 - це ідеальне рішення для сучасних користувачів, які цінують якість та зручність у догляді за одягом. Ця праска з антипригарним покриттям чудово справляється з прасуванням будь-яких тканин завдяки своїм удосконаленим функціям.
Ця праска оснащена функцією пари, яка дозволяє вирішувати проблеми зі складками швидко та ефективно. Компактний і зручний, він стане чудовим доповненням вашого домашнього арсеналу, а також у дорогу, подорож і т.д. Тефлонова підошва забезпечує чудове ковзання за будь-якими матеріалами, а вбудований захист від накипу значно подовжує термін служби пристрою.
Зручний і простий у використанні дозволяє встановити оптимальну температуру для делікатних тканин, таких як шовк або вовна. Праска Hoffmans Electronics виділяється гнучким шнуром, що забезпечує свободу рухів під час прасування та підвищує комфорт у процесі.
Характеристики:
Тип: Праска парова дорожня
Модель: НМ-9050
Потужність: 1200 Вт (заявлено виробником)
Напруга: 220 - 240В
Матеріал корпусу: пластик
Підошва із тефлоновим покриттям
Тип керування: механічне
Функції: сухе прасування / парогенерація
Функція самоочищення: є
Регулювання температури: є
Місткість для води: 70 мл
Індикація готовності до роботи: є
Довжина кабелю живлення: 80 см
Розмір праски (ДхШхВ): 24.5 х 10.5 х 12.5 см
Комплектація:
- Праска;
- Інструкція;
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoffmans |
| Тип | Праска |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Постійна подача пара | Так |
| Матеріал підошви праски | тефлон |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Особливості | Дорожній |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Складна ручка | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Суха прасування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 105 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Утюг дорожный паровой Hoffmans Electronics НМ-9050 с тефлоновой подошвой и системой самоочистки 1200Вт Фиолетовый |
- Ціна: 480 ₴









