
Вафельниця 3в1 Hoffmans HM-3019 Мультимейкер зі змінними панелями для сендвічів вафель грилю 1000W
- Готово до відправки
- Код: 120.2131
1 500 ₴
1 275 ₴
Вафельниця 3в1 Hoffmans HM-3019 Мультимейкер зі змінними панелями для сендвічів вафель грилю 1000W
Вафельниця 3в1 Hoffmans HM-3019 - багатофункціональна сендвічниця з 3 змінними насадками з антипригарним покриттям, заощадить місце на Вашій кухні та зробить приготування різноманітних страв швидким та простим. З нею Ви можете швидко приготувати хрусткі сендвічі, пишні вафлі та соковиті стейки.
Щоб розігріти вафельницю до початку повноцінної роботи, достатньо п'яти хвилин. При включенні загориться червоний та зелений індикатори, коли згасне зелений – сендвічниця нагрілася. Випікання відбувається швидко, жар в приладі рівномірно розподіляється по всьому корпусу, тому Ваші страви будуть максимально пропечені і смачні.
Примітка: При першому використанні вафельниці може утворитися дрібна серпанок. Це нормально, оскільки це початкове нагрівання внутрішніх компонентів.
Розмір вафельниці (ДхШхВ): 22х23х10 см
Розмір змінних насадок: 21.5х12 см
Особливості:
- 3 змінні пластини з антипригарним покриттям
- Теплоізоляційна ручка
- 2 контрольні лампи: живлення та обігрів
- Стійкі гумові ніжки
- Проста система блокування пластин
Характеристики:
Модель: HM-3019
Матеріал: пластик;
Потужність: 1000W;
Покриття форм: антипригарне;
Ручки із теплоізоляцією;
Ручко-замкова система;
Електроживлення 220-240В, 50-60 Гц;
Довжина кабелю: 60 см;
Насадки: вафельниця, гриль, бутерброд.
Комплектація:
- Вафельниця 3в1
- Форми 3 шт
- Посібник користувача
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoffmans |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип нагріваючої поверхні | Сендвіч панелі |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.6 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 215 мм |
| Глибина робочої поверхні | 120 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Вафельница 3в1 Hoffmans HM-3019 Мультимейкер со сменными панелями для сендвичей вафель гриля 1000W |
- Ціна: 1 275 ₴









