
Бездротовий триммер для волосся та бороди VGR V-933 акумуляторна машинка для стрижки волосся 4 насадки та підставка
- Готово до відправки
- Код: 120.2151
1 785 ₴
1 500 ₴
Бездротовий триммер для волосся та бороди VGR V-933 акумуляторна машинка для стрижки волосся 4 насадки та підставка
Бездротовий триммер для волосся, бороди та вусів на підставці VGR V-933 - це незамінний інструмент для видалення небажаного волосся по всій області вашого тіла. Він оснащений потужним безщітковим двигуном зі швидкістю 7500 об/хв, що дозволяє справлятися з найгустішим і жорстким волоссям.
Лезо шириною 40 мм з керамічним покриттям дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри. Ідеально підійде як для домашнього використання, так і для професійної роботи у сфері перукарських послуг.
Переваги:
- У комплекті 4 насадки (1/3/5/7 мм) для точної стрижки, обрізки та гоління.
- Наявність підставки з можливістю заряджання
- Низький рівень шуму.
- Вбудований літієвий акумулятор 2000 мАг
- Автономне та мережеве живлення (USB кабель у комплекті).
- LED дисплей
Якісний, легкий та ергономічний триммер для окантування та гоління, зручний для відряджень та подорожей. Підходить для створення простих та складних зачісок.
Характеристики:
Тип: триммер для волосся
Модель: V-933
Матеріал корпусу: метал
Акумулятор: LI 2000mAh
Час роботи без підзарядки: до 180 хв.
Заряджання: USB кабель
Індикація заряджання: є
Напруга блоку живлення 5В 1А
Час заряджання: 2.5 години
Насадки гребені: 1/3/5/7 мм
Ножовий блок шириною 40 мм
Розмір тримера: 15 х 3.2 см
Довжина кабелю заряджання: 170 см
Комплектація:
- Тример
- Насадки 4 шт
- Щітка для очищення
- Олія
- USB кабель для заряджання
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Тример |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 40 мм |
| Керамічне покриття | Так |
| Швидкість мотора | 7500 об/хв |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Беспроводной триммер для волос и бороды VGR V-933 аккумуляторная машинка для стрижки волос 4 насадки и подставка |
- Ціна: 1 500 ₴









