
Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-003 бездротова з 6 насадками в подарунковій коробці
- Готово до відправки
- Код: 120.2148
1 985 ₴
1 700 ₴
Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-003 бездротова з 6 насадками в подарунковій коробці
Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-003 - інноваційна машинка, яка робить догляд за волоссям дуже ефективним та набагато простіше, тому що у вас є все необхідне в одному наборі. Лезо, шириною 45 мм та регульованою висотою зрізу від 0.8 до 2 мм, 6 напрямних гребенів 1.5 / 3 / 4.5 / 6 / 9 / 12 мм, літієвий акумулятор, збільшений час автономної роботи (до 250 хвилин), індикатор зарядки.
Час повного заряджання становить 3 години. Машинка працює як від акумулятора, і від мережі. Кабель заряджання в комплекті.
Машинка для стрижки VGR має широкий спектр застосування завдяки низькому рівню шуму та здатності працювати без заїдань та ривків. Комплектується 6 насадками, щіточкою для чищення, маслом для змащення лез, кабель USB Type-C.
Характеристики:
Тип: машинка для стрижки
Модель: V-003
Матеріал корпусу: пластик / метал
LED дисплей
Акумулятор: LI 2500mAh
Час роботи без підзарядки: до 250 хв.
Заряджання: кабель заряджання USB Type-C
Джерело живлення: 5V 1A
Час заряджання: 3 години
Насадки гребені 1.5 / 3 / 4.5 / 6 / 9 / 12 мм
Два режими роботи: 7500 об/хв та 9000 об/хв
Регулювання зрізу: від 0,8 до 2 мм.
Довжина кабелю заряджання: 150 см
Розмір машинки: 18 х 4 см
Комплектація:
- Машинка для стрижки
- Насадки 6 шт
- Олія
- Щітка для очищення
- Кабель для заряджання
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 6 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Кераміка |
| Ширина леза | 45 мм |
| Швидкість мотора | 9000 об/хв |
| Час роботи від акумулятора | 250 хв |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| тип призначення | |
| тип призначення | Аккумуляторная машинка для стрижки волос VGR V-003 беспроводная с 6 насадками в подарочной коробке |
- Ціна: 1 700 ₴









