
Бездротовий триммер для волосся VGR V-071 акумуляторна машинка для стрижки волосся та бороди портативна
- Готово до відправки
- Код: 120.2149
750 ₴
495 ₴
Бездротовий триммер для волосся VGR V-071 акумуляторна машинка для стрижки волосся та бороди портативна
Бездротовий триммер для волосся, бороди та вусів VGR V-071 - це незамінний інструмент для видалення небажаного волосся по всій області вашого тіла. Він оснащений потужним двигуном і двома швидкостями (звичайна і Турбо) що дозволяє справлятися з найгустішим і жорстким волоссям.
Т-подібне лезо шириною 40 мм дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри. Ідеально підійде як для домашнього використання, так і для професійної роботи у сфері перукарських послуг.
Переваги:
- Т-подібне лезо
- У комплекті 3 насадки (1/2/3 мм) для точної стрижки, обрізки та гоління.
- Два режими роботи
- Низький рівень шуму.
- Вбудований літієвий акумулятор 600 мАг
- Автономне та мережеве живлення (USB кабель у комплекті).
- LED-індикатор заряду акумулятора.
Якісний, легкий та ергономічний триммер для окантування та гоління, зручний для відряджень та подорожей.
Характеристики:
Тип: триммер для волосся
Модель: V-071
Матеріал корпусу: пластик
Акумулятор: LI-ION 600mAh
Час роботи без підзарядки: до 120 хв.
Заряджання: USB кабель
Індикація заряджання: є
Напруга блоку живлення 5В 1А (не входить у комплект)
Час заряджання: 1.5 години
Насадки гребені 1/2/3 мм
Ножовий блок шириною 40 мм
Розмір тримера: 12.5 х 3.5 см
Довжина кабелю заряджання: 170 см
Комплектація:
- Тример
- Насадки 3 шт
- Щітка для очищення
- Олія
- USB кабель для заряджання
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Тример |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 3 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 40 мм |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| тип призначення | |
| тип призначення | Беспроводной триммер для волос VGR V-071 аккумуляторная машинка для стрижки волос и бороды портативная |
- Ціна: 495 ₴









