
Бездротова машинка для стрижки волосся 6 насадок та підставка VGR V-119 акумуляторна з usb зарядкою
- Готово до відправки
- Код: 120.2162
1 880 ₴
1 595 ₴
Бездротова машинка для стрижки волосся 6 насадок та підставка VGR V-119 акумуляторна з usb зарядкою
Акумуляторна машинка для стрижки волосся з підставкою VGR V-119 - портативна машинка з ергономічним дизайном, зробить догляд за волоссям дуже ефективним і набагато простіше, тому що у вас є все необхідне в одному наборі. Ніж, шириною 45 мм та регульованою висотою зрізу 0.8-2 мм, 6 напрямних гребенів 1.5/3/4.5/6/9/12 мм, літієвий акумулятор, LED дисплей та час автономної роботи до 180 хвилин без підзарядки.
Час повного заряджання становить 3.5 години. Машинку можна підключити до зарядки через зручну підставку, яка йде в комплекті, а також безпосередньо. USB вихід кабелю дозволить підключити зарядку від павербанка, ноутбука та адаптера 5V 1A (не входить до комплекту)
Машинка для стрижки VGR має широкий спектр застосування завдяки низькому рівню шуму та здатності працювати без заїдань та ривків. Завдяки LED дисплею Ви зможете моніторити рівень зарядки, індикацію зарядки та індикатор олії. Оснащена дорожнім блокуванням від випадкового включення (знімний стопер).
Комплектується 6 насадками гребенями, підставкою, щіточкою для чищення, кабелем зарядки USB, а також маслом для змащення лез.
Характеристики:
Тип: машинка для стрижки
Модель: V-119
Матеріал корпусу: пластик
Цифровий LED дисплей
Індикатор рівня заряджання
Акумулятор: LI 2500mAh
Швидкість обертів: 8000 об/хв.
Час роботи без підзарядки: до 180 хв.
Заряджання: USB кабель
Напруга блоку живлення 5В 1А (немає в комплекті)
Час заряджання: 3.5 години
Насадки гребені: 1.5/3/4.5/6/9/12 мм
Регулювання зрізу: 0,8 мм до 2,0 мм.
Довжина кабелю заряджання: 145 см
Розмір машинки: 17.5 х 4.5 см
Розмір підставки для машини: 8 х 4.5 см
Комплектація:
- Машинка для стрижки
- Насадки 6 шт
- Олія
- Щітка для очищення
- Підставка для машинки
- USB кабель для заряджання
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 6 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Кераміка |
| Ширина леза | 45 мм |
| Швидкість мотора | 8000 об/хв |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| тип призначення | |
| тип призначення | Беспроводная машинка для стрижки волос 6 насадок и подставка VGR V-119 аккумуляторная с usb зарядкой |
- Ціна: 1 595 ₴









