
Воскоплав касетний електричний для депіляції 3в1 портативний з 1 картриджем та смужками
- Готово до відправки
- Код: 120.2154
525 ₴
355 ₴
Воскоплав касетний електричний для депіляції 3в1 портативний з 1 картриджем та смужками
Воскоплав картриджний касетний - ідеальний вибір для депіляції та догляду в домашніх умовах. Це прилад для видалення волосся, який полегшує процес епіляції, скорочує час і зменшує болючі відчуття. Віск нагрівається до потрібної температури та легко замінюється. Ідеально підходить для депіляції невеликих зон тіла.
Воскоплав має зручну форму стику для зручного розташування у руці, а також має бічне вікно для контролю кількості воску та індикацію нагріву. Компактний, економічний та надійний у використанні. Мережевий шнур у комплекті.
Картриджний воскоплав – це портативний та компактний апарат, який можна використовувати вдома або у подорожі. Восковий картридж дозволяє безпечно застосовувати віск для депіляції, мінімізуючи перегрів та опіки.
Спосіб застосування:
- Перед використанням переконайтеся, що шкіра є абсолютно чистою.
- Вставте картридж, увімкніть воскоплав у розетку. Нагрівання відбувається за 20-30 хвилин.
- Перед нанесенням переконайтеся, що віск потрібної температури шляхом нанесення на зап'ястя малої кількості.
- Припудріть місце депіляції тальком.
- Нанесіть віск на шкіру росту волосся, а потім прикладіть спеціальну паперову смужку.
- Відривати смужку слід проти зростання волосся.
- Залишки воску можна видалити спеціальним маслом або серветками після депіляції (НЕ входять до комплекту).
Характеристики:
Тип воскоплаву: картриджний
Матеріал корпусу: пластик
Живлення: від мережі
Потужність: 40W
Розмір воскоплаву (ВхШхГ): 19 х 7.5 х 4 см
Довжина кабелю живлення: 90 см
Комплектація:
- Воскоплав
- Касета з воском
- Паперові смужки 8 шт
- Кабель живлення
- Інструкція (англ.)
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип обладнання | Воскоплав касетний |
| Вид касетного воскоплава | Однокасетний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Регулятор температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | UKC |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 7.5 см |
| Висота | 19 см |
| Ширина | 4 см |
| тип призначення | |
| тип призначення | Воскоплав кассетный электрический для депиляции 3в1 портативный с 1 картриджем и полосками |
- Ціна: 355 ₴









