
Акумуляторний вертикальний пилосос Zipe line top ZT-1504 контейнерний пилосос для сухого прибирання 2500W
- Готово до відправки
- Код: 120.2158
4 350 ₴
3 750 ₴
Акумуляторний вертикальний пилосос Zipe line top ZT-1504 контейнерний пилосос для сухого прибирання 2500W
Акумуляторний вертикальний пилосос Zipe line top ZT-1504 - ідеальне рішення для швидкого та ефективного прибирання в будинку. Контейнерний пилосос циклонного типу без мішка для збирання пилу призначений для сухого прибирання. Пилозбірник об'ємом 0.6 літра легко миється та чиститься, достатньо дістати контейнер, викинути сміття та за потребою вимити його, попередньо діставши фільтр із колби.
Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою, спрощуючи прибирання та заощаджуючи місце. Завдяки потужності двигуна 2500W прибирання стане простіше та набагато швидше. Комплектується пилосос гнучкою знімною трубкою, а також трьома насадками: для підлоги, меблів для щілин.
Цей пристрій працює від вбудованого акумулятора 2800 мАг, що забезпечує значну свободу руху і дозволяє безперешкодно пересуватися по приміщенню. Крім того, пилосос із HEPA фільтром затримує навіть найдрібніші частинки пилу.
Особливості:
- Зручне зберігання та транспортування;
- Ергономічний дизайн;
- Фільтр HEPA;
- Знімні насадки та гнучка трубка для зручного використання.
Характеристики:
Тип: Вертикальний пилосос
Живлення: від акумулятора
Місткість акумулятора: 2800 мАг
Потужність двигуна: 2500W
Два режими роботи
Об'єм колби: 0.6 л;
Насадка для підлоги;
Насадка для меблів;
Насадка для щілин;
Довжина гнучкої трубки: 72 см
Час роботи: до 40 хв.
Час зарядки: 4 години
Розмір основної насадки: 25.5 х 10 х 4.5 см.
Розмір пилососу (ДхШхВ): 30 х 12 х 23 см.
Розмір контейнера (ВхД): 13 х 11 см.
Комплектація:
- Пилосос із контейнером
- Гнучка трубка
- Насадка для підлоги;
- Насадка для щілин;
- Насадка для меблів
- Зарядний пристрій
- Посібник користувача
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Тип труби всмоктування | Цілісна |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 120 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Аккумуляторный вертикальный пылесос Zipe line top ZT-1504 контейнерный пылесос для сухой уборки 2500W |
- Ціна: 3 750 ₴









