
Апарат для випікання пончиків Hoffmans HM-3020 електричний мультипекар для пончиків бісквітів
- Готово до відправки
- Код: 120.2128
1 435 ₴
1 250 ₴
Апарат для випікання пончиків Hoffmans HM-3020 електричний мультипекар для пончиків бісквітів
Мультипекар для приготування пончиків - це чудовий помічник на вашій кухні, який дозволяє готувати ніжні та ароматні пончики всього за лічені хвилини. Він обладнаний спеціальною формою, що дозволяє одночасно готувати 16 пончиків, що ідеально підходить для сімейних сніданків або дружніх зустрічей.
Однією з основних переваг цього пристрою є антипригарне покриття, яке забезпечує легкість у використанні та догляді. Завдяки цьому покриттю, пончики не прилипають до поверхні, що значно спрощує процес готування і дозволяє уникнути зайвого клопоту при чищенні.
Щоб розігріти електропекарь до початку повноцінної роботи, достатньо п'яти хвилин часу. При включенні світиться червоний та зелений індикатори, коли згасне зелений – готовий до використання. Випікання відбувається швидко, жар в приладі рівномірно розподіляється по всьому корпусу, тому Ваші пончики будуть максимально пропечені і смачні.
Примітка: При першому використанні електропекаря може утворитися дрібна серпанок. Це нормально, оскільки це початкове нагрівання внутрішніх компонентів.
Характеристики:
Тип: Мультипекар для приготування пончиків
Модель: НМ-3010
Матеріал: пластик;
Потужність: 1400W;
Покриття форм: антипригарне;
Ручки із теплоізоляцією;
Напруга: 220-240В, 50-60 Гц;
Розмір електропекаря (ВхШхГ): 9 х 29 х 34 см
Розмір форми: 28 х 25 см
Довжина кабелю: 60 см;
Комплектація:
- Міні-піч для пончиків
- Інструкція (англ.)
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoffmans |
| Тип приладу | Пончиковий апарат |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Терморегулятор | Ні |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Індикатор готовності | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Для дому |
| Особливості | Антипригарне покриття |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Змінні форми | Ні |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.6 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 340 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Аппарат для выпечки пончиков Hoffmans HM-3020 электрический мультипекарь для пончиков бисквитов |
- Ціна: 1 250 ₴









