
Вафельниця 6в1 Hoffmans HM-3013 Мультимейкер зі змінними панелями для сендвічів пончиків гриль горішниця 1000W
- Готово до відправки
- Код: 120.2132
2 100 ₴
1 775 ₴
Вафельниця 6в1 Hoffmans HM-3013 Мультимейкер зі змінними панелями для сендвічів пончиків гриль горішниця 1000W
Вафельниця 6в1 Hoffmans HM-3013 - багатофункціональна сендвічниця з 6 змінними насадками з антипригарним покриттям, заощадить місце на Вашій кухні та зробить приготування різноманітних страв швидким та простим. З нею Ви можете швидко приготувати хрумкі сендвічі, пишні вафлі, соковиті стейки та на десерт, усіма улюблені, горішки зі згущеним молоком та пончики!
Щоб розігріти вафельницю до початку повноцінної роботи, достатньо п'яти хвилин. При включенні загориться червоний та зелений індикатори, коли згасне зелений – сендвічниця нагрілася. Випікання відбувається швидко, жар в приладі рівномірно розподіляється по всьому корпусу, тому Ваші страви будуть максимально пропечені і смачні.
Примітка: При першому використанні вафельниці може утворитися дрібна серпанок. Це нормально, оскільки це початкове нагрівання внутрішніх компонентів.
Розмір вафельниці (ВхШхГ): 8.5 х 22.5 х 22 см
Розмір змінних насадок: 21.5 х 12 см
Особливості:
- 6 змінних пластин з антипригарним покриттям
- Теплоізоляційна ручка
- 2 контрольні лампи: живлення та обігрів
- Стійкі гумові ніжки
- Проста система блокування пластин
Характеристики:
Модель: HM-3013
Матеріал: пластик;
Потужність: 1000W;
Покриття форм: антипригарне;
Ручки із теплоізоляцією;
Ручко-замкова система;
Електроживлення 220-240В, 50-60 Гц;
Довжина кабелю: 60 см;
Насадки: вафельниця, гриль, сендвічниця, ліщина, форма для пончиків, тонка пряма форма.
Комплектація:
- Вафельниця
- Форми 6 шт
- Посібник користувача
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoffmans |
| Тип приладу | Мультипекарь |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Терморегулятор | Ні |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Індикатор готовності | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Джерело живлення | Електрика |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип вафель, що випікаються | Об'ємні |
| Особливості | Антипригарне покриття |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Змінні форми | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Система блокування ручок | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.6 м |
| Змінні форми для приготування вафель | Так |
| Змінні форми для гриля | Так |
| Вид змінних форм | Для приготування горішків |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Глибина | 220 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Вафельница 6в1 Hoffmans HM-3013 Мультимейкер со сменными панелями для сендвичей пончиков гриль орешница 1000W |
- Ціна: 1 775 ₴









